ALKAN - Hurtownia Elektryczna
Podane ceny dostępne są wyłącznie przy zamówieniach przez sklep internetowy. Ceny w oddziałach stacjonarnych mogą się różnić.

Kim jesteśmy?


Firma Alkan to hurtownia elektryczna, która powstała w 2002 roku. Podstawowym profilem naszej działalności jest handel hurtowy artykułami elektrycznymi, a naszą mocną stroną jest oświetlenie. Specjalizujemy się w sprzedaży źródeł światła i opraw oświetleniowych i w tej dziedzinie mamy ogromne doświadczenie i wiedzę. Przez stały rozwój firmy poszerzyliśmy asortyment o pełną gamę artykułów elektrotechnicznych i automatyki przemysłowej.

W 2014 roku przystąpiliśmy do Grupy hurtowni elektrycznych ELEKTRO OMEGA S.A. co dało nam nieograniczony dostęp do szerokiej oferty kluczowych producentów i wiodących marek branży elektrotechnicznej. Dzięki temu mogliśmy zbudować silną pozycję lidera rynku lokalnego otwierając w 2016 roku drugi oddział we Wrocławiu.

Możemy zaopatrzyć każdą inwestycję zapewniając kompleksową i szybką realizację zamówień. Nasza kadra dysponuje wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami, żeby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy solidność, rzetelność, terminowość, szeroki asortyment i przystępne ceny.

Nasz zespół (ul. Gorlicka)

Nasz zespół (ul. Nowodworska)