Gniazdka Hager

Gniazdka Hager

Gniazda Hager należą do najbardziej interesujących produktów dostępnych w ofercie tej marki. Wyróżnia je nie tylko wysoka funkcjonalność, ale również wyjątkowa uniwersalność. Firma oferuje szeroki wybór gniazd należących do różnych kolekcji, które różnią się między sobą stylistyką. Dzięki temu elementy osprzętu dopasować można do indywidualnych potrzeb, tworząc oryginalne oraz harmonijne zestawienia. Gniazda elektryczne marki Hager posiada w swoim asortymencie hurtownia Alkan.

Spis treści
Czym się charakteryzują?
Gniazdo pojedyncze
Gniazdo podwójne
Hager Lumina
Opinie
Oferta Alkan

Czym się charakteryzują gniazda Hager?

Gniazda Hager łączą w sobie funkcje praktyczne i dekoracyjne. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie łatwego dostępu do prądu w domach i mieszkaniach, a także obiektach biurowych, usługowych oraz przemysłowych. Osprzęt ten w stu procentach spełnia potrzeby użytkowników pod względem zarówno estetycznym, jak i technicznym. Produkty marki Hager pozostają przy tym bardzo ekonomiczne, dzięki czemu z powodzeniem można wykorzystać je podczas projektowania całej instalacji.

Wysoka trwałość i stylowy design

Gniazda dostępne w ofercie firmy Hager produkowane są z wysokiej jakości tworzyw, co zapewnia ich optymalną trwałość oraz bezproblemową eksploatację. Do ich zalet należy również stylowy design, opracowany w zgodzie z najnowszymi trendami. W zależności od serii gniazdka mogą mieć prostą i minimalistyczną formę bądź też wyróżniać się bardziej obłymi kształtami. Modele z uchylną osłoną wyposażone zostały w kołnierze uszczelniające, dzięki czemu sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienkach czy kuchniach. Wysoki stopień bryzgoszczelności daje pewność, że gniazdo pozostanie odporne na kontakt z bryzgającą wodą oraz ciałami stałymi.

Niezawodność działania i łatwy montaż

Gniazdka opracowane przez markę Hager wyróżniają się dużą niezawodnością działania, co wynika z zastosowania odpowiednich rozwiązań technicznych. Osprzęt można stabilnie zamontować poprzez dokręcenie śrub montażowych, z zachowaniem neutralnej pozycji łapek rozporowych oraz bez konieczności używania gumek ściągających. Odkręcenie mechanizmu odbywa się natomiast przy samoczynnym ukryciu łapek w obrysie cokołu, na co pozwalają wyjątkowo solidne ramki szkieletowe. Gniazdka montować można również od frontu, poprzez zastosowanie specjalnych wkrętów.

Gniazdko Hager Lumina

Szerokie zastosowanie

Gniazdka firmy Hager są wyjątkowo uniwersalne, dzięki czemu znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Ich unikalne wzornictwo pozwala na wykorzystanie kontaktów w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach aranżacyjnych, ze szczególnym wskazaniem na nowoczesne wystroje. Aby zachować harmonię wszystkich elementów osprzętu elektroinstalacyjnego, w aranżacji zastosować można również inne produkty marki Hager. W poszczególnych kolekcjach firmy znaleźć można bowiem nie tylko podstawowe gniazda zasilające, ale również łączniki, gniazda teleinformatyczne i antenowe czy ściemniacze dotykowe – wszystkie utrzymane w zbliżonej kolorystyce oraz stylistyce.

Gniazda elektryczne Hager pojedyncze i podwójne oraz seria Lumina

Gniazda elektryczne Hager różnią się między sobą zarówno stylistyką, jak i budową. W ofercie marki znaleźć można kontakty zasilające w wariancie z zaciskami śrubowymi, a także specjalnymi przesłonami styków. Hager zajmuje się również produkcją gniazdek w ramkach wielokrotnych, pozwalających na umieszczenie nawet kilku mechanizmów w bezpośredniej odległości od siebie. Takie rozwiązanie przekłada się na dużą swobodę w kwestii doboru liczby kontaktów w poszczególnych pomieszczeniach.

Modele pojedyncze

Gniazdo pojedyncze Hager sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby stosowania większej liczby kontaktów. Podwójne i potrójne ramki nie są zwykle wykorzystywane chociażby na balkonie, gdzie w zupełności wystarczy pojedyncze źródło zasilania. Rozwiązanie to polecane jest także w okolicach łóżek, gdzie stosunkowo rzadko podłącza się więcej sprzętów. W takim miejscu gniazdko służy głównie do zasilania lampki nocnej lub ładowarki, dlatego model pojedynczy powinien się okazać w zupełności wystarczający.

Model podwójny

Gniazdo podwójne to rozwiązanie polecane w pomieszczeniach, które wymagają zapewnienia większej liczby źródeł zasilania. Warianty modułowe są optymalnie przystosowane do ramek wielokrotnych, zaprojektowanych specjalnie z myślą o konkretnych modelach marki. Gniazda te wyróżniają się kompaktową konstrukcją, jednak pozwalają przy tym na jednoczesne podłączenie dwóch niezależnych odbiorników. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa funkcjonalność domowej instalacji, ale jest również wyjątkowo estetyczne i ekonomiczne. Do gniazd zasilających marki Hager przewody podłączać można przelotowo, a do jednego zacisku wykonać podłączenia przewodami o odmiennych średnicach.

Hager Lumina

Gniazda Hager Lumina to produkty należące do jednej z najciekawszych kolekcji osprzętu elektroinstalacyjnego tej marki. Ich modułowa budowa sprawia, że z powodzeniem mogą być stosowane w ramkach razem z łącznikami w dowolnej kombinacji. Gniazdka te przystosowane są do montażu zarówno pionowego, jak i poziomego. Z powodzeniem sprawdzają się w pomieszczeniach o różnym wykończeniu, a do ich zalet należy wyjątkowo solidna budowa oraz stylowy design.

Elementy tej serii wyróżniają się bardzo eleganckim wyglądem, co wynika z zastosowania wyjątkowo szlachetnych materiałów do produkcji mechanizmów oraz ramek. W połączeniu z innymi elementami osprzętu z tej serii kontakty te mogą stać się detalem idealnie dopasowanym do stylistyki starannie zaaranżowanego pomieszczenia. Gniazda Lumina dostępne są w różnych wariantach wykończeniowych i kolorystycznych, w tym szczotkowanego srebra, czarnego i białego szkła, czarnego aluminium czy też drewna bukowego i dębowego antycznego.

Opinie o gniazdkach Hager

Gniazda Hager zbierają bardzo dobre opinie użytkowników. Produkty tej marki doceniane są za ich uniwersalność, a także elegancki wygląd oraz niezawodność. Nie bez znaczenia pozostaje kompatybilność gniazdek z innymi elementami osprzętu elektroinstalacyjnego w poszczególnych kolekcjach, pozwalająca na przygotowanie w pełni harmonijnej oraz spójnej stylistycznie aranżacji pomieszczeń. Produkty Hager wyróżniają się przy tym atrakcyjną ceną, dzięki czemu sprawdzają się nawet w przypadku inwestycji o ograniczonym budżecie.

Sprawdź u nas

Gniazdka elektryczne Hager znaleźć można w ofercie hurtowni Alkan. W naszym asortymencie dostępne są wszystkie produkty niezbędne do przygotowania funkcjonalnej, praktycznej oraz estetycznej instalacji. Oferujemy gniazda, dopasowane do nich ramki oraz łączniki Hager w różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu inwestorzy mogą w szerokim zakresie spersonalizować dobór elementów osprzętu elektroinstalacyjnego w swoim domu. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem hurtowni elektrycznej Alkan.