Ramki Hager

Ramki Hager to nowocześnie zaprojektowane elementy osprzętu elektroinstalacyjnego tej cenionej marki. Ich efektowny design, przemyślane parametry oraz duża uniwersalność sprawiają, że doskonale sprawdzają się w połączeniu z gniazdkami oraz łącznikami tego producenta. Ramki te z powodzeniem spełniają potrzeby użytkowników, którzy cenią estetykę i funkcjonalność. Produkty marki Hager znaleźć można w hurtowni Alkan.

Spis treści
Dlaczego warto?
Prostota i funkcjonalność
Niepowtarzalny design
Łatwy i szybki montaż
Wysoka trwałość i łatwość w utrzymaniu
WL5010 z serii Lumina
Parametry techniczne
Oferta Alkan

Dlaczego warto wybrać ramki Hager?

Ramki Hager dostępne są w kilku seriach produktowych tej marki, a do najpopularniejszych należy Lumina – Passion, Intense oraz Soul. Poszczególne kolekcje łączą w sobie klasyczne i nowoczesne rozwiązania, pozwalające na zaprojektowanie praktycznej oraz stylowej aranżacji elementów elektroinstalacyjnych w pomieszczeniach. Ramki często uznawane są za niepozorne dodatki, jednak szlachetne materiały i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne firmy Hager nadają im niepowtarzalności oraz charakteru. Zastosowanie tych produktów w domowej lub użytkowej przestrzeni sprawi, że staną się one doskonałym elementem przemyślanego i przykuwającego uwagę wystroju.

Prostota i funkcjonalność

Dostępne w hurtowni Alkan ramki są solidnym uzupełnieniem całej instalacji, zwłaszcza dla osób ceniących proste rozwiązania. Wysoka funkcjonalność sprawia, że produkty te subtelnie wkomponować można w różne wnętrza. Do produkcji wykorzystane zostały wysokiej jakości komponenty, które dodatkowo zwiększają trwałość i użyteczność tych niezbędnych elementów osprzętu elektroinstalacyjnego. Do wszystkich ramek z serii Lumina pasuje uniwersalny mechanizm, dzięki czemu możliwości ich użycia są bardzo duże. Produkty te znajdują zastosowanie przede wszystkim w budownictwie wielomieszkaniowym, jednak z powodzeniem można wykorzystać je także w biurach. Ramki dostępne są w różnym standardzie wykończenia, a na szczególną uwagę zasługuje ich modułowa budowa. W zależności od potrzeb i kolekcji elementy te zastosować można w wersji jednokrotnej lub kombinacji wielokrotnej.

Niepowtarzalny design

Szlachetny wygląd ramek oferowanych przez markę wynika z ich starannie opracowanego designu. Poszczególne produkty z serii Lumina stanowią bezpośrednią odpowiedź na współczesne trendy w dekoracji wnętrz. Projektantem serii wzorniczych marki Hager jest Erwin Van Handenhoven, który zadbał o wyjątkowy i niepowtarzalny charakter wszystkich ramek. Każda z nich jest optymalnie dopasowana stylistycznie do włączników i gniazdek Lumina, co pozwala na przygotowanie spójnej i harmonijnej aranżacji w każdym pomieszczeniu. Wzornictwo ramek z kolekcji Soul, Intense czy Passion opiera się na minimalistycznym designie oraz klasycznej kolorystyce, opartej na białych, kremowych, czarnych i srebrnych detalach oraz imitacjach drewna, szkła czy aluminium. Kolory i materiały można dopasować indywidualnie i dowolnie zmieniać, co znacząco ułatwia tworzenie unikalnych aranżacji. Nienachalny, estetyczny i prosty design idealni pasuje do wielu wnętrz – zarówno minimalistycznych, jak i awangardowych czy nowoczesnych.

Ramka Hager Lumina WL9224

Łatwy i szybki montaż

Ze względu na wyjątkowo łatwy i szybki montaż ramki oferowane przez producenta cieszą się dużym zaufaniem wśród instalatorów. Produkty z serii Lumina mogą być bez trudu zamontowane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów samodzielnie przeprowadzających remonty. Ich specyficzna konstrukcja sprzyja oszczędności czasu, a także ogranicza wydatki. Obecność pazurków rozporowych pozwala na utrzymanie pozycji mechanizmu oraz ochronę przewodów przed uszkodzeniem, a stabilna metalowa podstawa bez ostrych krawędzi zwiększa bezpieczeństwo montażu. Czas instalacji znacząco skracają samozaciski, gwarantując przy tym stałą siłę nacisku na elementy przewodzące oraz umożliwiając łatwe zwalnianie przewodu. Mocowanie przewodów jest bardzo bezpieczne, dzięki czemu zapewnia pewny montaż bez ryzyka uszkodzenia złączy. Łatwa dostępność zacisków pozwala też na test napięcia bez konieczności demontowania przewodów. Osprzęt instalować można w ramkach zarówno pionowo, jak i poziomo.

Wysoka trwałość i łatwość w utrzymaniu

Wszystkie ramki oferowane przez producenta powstają z wysokiej jakości tworzyw, co przekłada się na dużą wytrzymałość. Modele przystosowane do wodoszczelnej osłony łączników i gniazdek posiadają specjalne kołnierze uszczelniające, pozwalające na wykorzystanie ich w łazienkach, kuchniach oraz innych wnętrach o podwyższonej wilgotności. Ramki są też wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości, a ich efektowny połysk utrzymuje się przez cały okres eksploatacji. W dużym stopniu wynika to z odpowiedniej budowy krawędzi, które chronią przed przetarciami oraz innymi urazami mechanicznymi. Każda ramka pakowana jest przez producenta w osobny worek, dzięki czemu na etapie składowania oraz transportu elementy są solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Czym wyróżnia się ramka Hager WL5010 z serii Lumina?

Ramka Hager WL5010 to nowoczesny produkt, przystosowany do montażu z łącznikami i gniazdkami z serii Lumina Soul. Model ten posiada estetyczny biały kolor, obłe krawędzie, zaokrąglone rogi oraz minimalistyczny design w formie ponadczasowego kwadratu. Dostępna w naszej hurtowni ramka doskonale sprawdzi się w wielu stylach aranżacyjnych, zdobiąc ścianę oraz zwiększając funkcjonalność pomieszczenia. Jej powierzchnia wykończona została na uniwersalny połysk, który nadaje elegancji całej przestrzeni oraz wspaniale komponuje się z wybranymi elementami osprzętu elektroinstalacyjnego marki Hager.

Ramka Hager Lumina2 WL5010

Ramki z serii Lumina występują także w wielu innych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu ich zastosowanie nie wymaga ograniczania się do klasycznej bieli. Duży zakres dostępnych barw sprawia, że elementy te da się bez trudu dopasować do wielu stylów aranżacyjnych. Oferowane przez Alkan ramki różnią się jednak nie tylko designem, ale również konstrukcją. Na szczególną uwagę zasługują modele wielokrotne, które pozwalają na zamontowanie nawet do kilku mechanizmów. W naszej ofercie znaleźć można modele od 1-krotnych po 5-krotne. Ramki Lumina mogą być też przystosowane do montażu pionowego lub poziomego. Tak duże zróżnicowanie pozwala na optymalne osadzenie elementów osprzętu elektroinstalacyjnego w ścianie, zgodnie z potrzebami użytkowymi oraz układem aranżacyjnym pomieszczenia.

Ramki Hager w ofercie hurtowni elektrycznej Alkan

Ramki Hager o różnych parametrach znaleźć można w hurtowni elektrycznej Alkan. Oferujemy wysokiej jakości elementy osprzętu tej marki, włącznie z modelami wielokrotnymi. Ramki dostępne w naszym asortymencie spełniają wymagane standardy bezpieczeństwa, wykazują dużą odporność, są łatwe w pielęgnacji oraz zwracają uwagę swoim estetycznym wzornictwem. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówień, a także gwarantujemy pomoc przy wyborze produktów Hager. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni.

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Potrzebujesz pomocy?