Oprawa hermetyczna inox Aster 2XGU10 Ideus

Na magazynie - wysyłka w 24 godziny

Cena wyłącznie on-line!

83,99  brutto

49,89  brutto

Najważniejsze cechy produktu:

  • EAN: 5901477330162
  • Wysyłka od: 14,00 zł
  • Producent: Ideus

Opis

Oprawa hermetyczna inox wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej dzięki odporności na działanie warunków atmosferycznych może być stosowana na zewnątrz. Oprawa inox charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością, ale również interesującym designem, dzięki któremu pełnić będzie także funkcję dekoracyjną.

ideus-oprawa-hemretyczna-aster-03016

Dane techniczne produktu:

Zasilanie: 220-240V 50/60Hz
Źródło światła: LED / HALOGEN
Stopień odporności na pył i wilgoć: IP54
Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: Klasa 1
Moc: 2 x max 35 W
Wymienne źródło światła
Możliwość stosowania na zewnątrz
Typ trzonka: GU10
Brak regulacji kierunku świecenia
Min. odległość od oświetlanego obiektu: 0.5m

Wymiary: 210x76x105mm

Dodatkowe informacje

Producent

Kolor

Inox

Trzonek

GU10

Polecamy również