Żarówka LED Philips

Żarówki LED Philips

Żarówki LED Philips to energooszczędne źródła światła, które są jednocześnie wyjątkowo trwałe i optymalnie przystosowane do potrzeb użytkowników. Producent ten ma w ofercie modele o różnych parametrach technicznych, co pozwala na ich łatwe dopasowanie do wielu opraw świetlnych. Żarówki tej marki są bardzo ekonomicznym i praktycznym rozwiązaniem, zwłaszcza w zestawieniu z konkurencyjnymi produktami. Źródła światła LED firmy Phillips znaleźć można w ofercie Alkan.

Spis treści
Dlaczego warto?
Podwyższona żywotność i duża wydajność
Uniwersalność i bezpieczeństwo
Zastosowanie
Kształty i formy
Nasza oferta

Dlaczego warto wybrać żarówki LED Philips?

Żarówki LED Philips wykorzystują innowacyjną technologię diod elektroluminescencyjnych, które charakteryzuje wysoka ergonomia, żywotność i jakość świecenia. Produkty tej marki występują w wielu seriach, pozwalających na optymalny dobór elementów oświetleniowych do indywidualnych potrzeb. Ich zastosowanie daje możliwość efektywnej, a przy tym prostej modernizacji instalacji, które bazują na różnych oprawach. Nie bez znaczenia pozostaje prostota montażu.

Podwyższona żywotność i duża wydajność świetlna

Diody elektroluminescencyjne zastosowane w żarówkach tej marki charakteryzują się bardzo dużą skutecznością pracy, przez co bez trudu działają nawet kilkanaście lat. W zestawieniu z klasycznymi świetlówkami czy lampami żarowymi technologia półprzewodnikowa stosowana przez firmę Phillips zapewnia znacznie dłuższy okres eksploatacji. Na czas pracy tych żarówek nie ma wpływu wysoka częstotliwość włączania i wyłączania światła, co również stanowi pewne ułatwienie w zakresie ich użytkowania. W produktach firmy Philips wykorzystywane są diody, które cechuje wysoka wydajność i energooszczędność. Ich efektywność świetlna sięga nawet 80-90%, dzięki czemu praktycznie cała energia przekazywana do oprawy może zostać przekształcona na światło. W przypadku typowych żarówek, sprawność wynosi jedynie 5-10%. Pozostała energia jest tracona bezpowrotnie, a tym samym marnowana. Technologia LED zapewnia jednocześnie znacznie niższy poziom zużycia energii.

Żarówka LED Corepro Lustre Ciepła

Doskonałe parametry techniczne

Do zalet żarówek tej marki należy ich duża odporność na oddziaływanie niskich i wysokich temperatur. W porównaniu z oświetleniem tradycyjnym posiadają one mniej elementów podatnych na wstrząsy i uszkodzenia. Wynika to z zastosowania wysokiej jakości materiałów, takich jak tworzywa sztuczne i aluminium. Nie tylko zwiększają one ogólną wytrzymałość na skrajne temperatury, ale też niwelują ryzyko awarii pod wpływem wibracji. Żarówki LED tego producenta generują przy tym mało ciepła, ponieważ mogą efektywnie przetwarzać energię. Bezpośredni dotyk źródła światła nie prowadzi do oparzenia, nawet w przypadku wielogodzinnej pracy żarówki. Takie rozwiązanie ogranicza ryzyko pożaru, które występuje przy zastosowaniu innych technologii.

Uniwersalność i bezpieczeństwo

Główną zaletą żarówek firmy Philips jest ich duża uniwersalność. Technologia LED znajduje zastosowanie w oświetlaniu różnych powierzchni i obiektów – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Żarówki te pasują do wielu opraw, ponieważ można je łatwo dopasować pod kątem parametrów czy kształtu trzonka. Nie bez znaczenia pozostaje też bezpieczeństwo użytkowania. Źródła światła w tej technologii nie posiadają żadnych toksycznych substancji, takich jak, chociażby szkodliwa dla środowiska oraz użytkowników rtęć. W porównaniu z innymi żarówkami, ograniczają one emisję dwutlenku węgla do atmosfery i mogą być poddawane recyklingowe.

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Potrzebujesz pomocy?