F&F – proste sterowanie radiowe

F&F automatyka domowa i przemysłowa

F&F jest polską firmą z tradycjami i jednym z największych w naszym kraju producentem urządzeń elektrycznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, które dedykowane są aplikacji domowych oraz przemysłowych, a także systemu nowoczesnego sterowania budynkiem.

Produkty marki F&F są idealnym rozwiązaniem w każdym nowoczesnym domu. Pomogą usprawnić jego funkcjonowanie, a sterowanie roletami czy oświetleniem jeszcze nigdy nie było tak proste!

Ofertę stanowi bardzo szeroka gama produktów, w tym:

  • przekaźniki czasowe;
  • zegary sterujące;
  • automaty zmierzchowe;
  • liczniki energii;
  • systemy automatyki budynkowej;

Nowoczesne sterowanie radiowe dzięki serii produktów F&Wave

Radiowy system F&Wave pozwala na bezprzewodowe, zdalne sterowanie roletami, żaluzjami, oświetleniem oraz bramami wjazdowymi i garażowymi. Produkty charakteryzują się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale również prostym montażem, intuicyjną obsługą oraz przystępną ceną.

System jest bardzo efektywny oraz niedrogi, a dzięki łatwej obsłudze można go skonfigurować całkowicie samodzielnie.

Cechą unikalną urządzeń jest retransmisja sygnału. Polega to na tym, że odbiornik, który odbierze sygnał sterujący z nadajnika, przesyła go automatycznie dalej. Pozwala to na zwiększenie zasięgu sterowania w przypadku oddalonych odbiorników od nadajnika.

schemat_fwave

Jak działa sterowanie radiowe F&Wave?

System F&Wave to system dwóch rodzajów urządzeń:

  • nadajników ( przyciski, piloty, breloki)
  • odbiorników

Unikalną zasadą działania odbiorników jest retransmisja otrzymanego sygnału. Odbiorniki przekazują sygnał między sobą dalej, dzięki czemu zwiększa się jego zasięg.

Nadajniki F&Wave


Odbiorniki F&Wave

W trosce o najwyższą jakość, na każdym etapie – od projektu poprzez prototypowanie i produkcję – wszystkie produkty podlegają wielokrotnej kontroli, dzięki czemu cechują się one trwałością i niezawodnością. Produkty są zgodne z normą ISO 9001:2015.

Potrzebujesz pomocy?