Kategorie

Filtrowanie

Producent

Rodzaj

Liczba gniazd

Pokaż więcej

Długość

Pokaż więcej

Przedłużacze i akcesoria

Pokaż:

16,72 

Na magazynie

23,01 

Do 7 dni

28,99 

Na magazynie

33,89 

Na magazynie

42,99 

Do 7 dni

49,99 

Na magazynie

56,00 

Na magazynie

4,06 

Na magazynie

4,54 

Na magazynie

102,00 

Do 7 dni

75,00 

Na magazynie

58,99 

Do 7 dni

75,00 

Do 7 dni

36,52 

Na magazynie

81,93 

Do 7 dni

40,75 

Na magazynie

53,41 

Na magazynie

113,79 

Do 7 dni

85,00 

Na magazynie

przedluzacz-1x2p-z-5mb-eps-105-elgotech

34,99 

Na magazynie

Odpowiednio dobrane przedłużacze i akcesoria to obecnie niezbędny element wyposażenia każdego domu i ogrodu. Dzięki takim produktom można podłączyć do prądu urządzenie, które znajduje się w dużej odległości od gniazdka, jak również zwiększyć dostępną ilość gniazdek. Pozwala to na podłączenie większej liczby urządzeń elektrycznych umiejscowionych obok siebie.

Przedłużacze i akcesoria w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan

W ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan dostępne są różne rodzaje przedłużaczy i akcesoriów renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Chcemy mieć pewność, że dostarczane przez nas produkty są najwyższej jakości i będą z powodzeniem służyć przez długi czas. Posiadamy przedłużacze o różnej liczbie gniazd, w różnych długościach oraz o różnym przeznaczeniu, tak aby każdy mógł wybrać idealny dla siebie wariant.

Przedłużacze domowe

W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości przedłużacze domowe , które pozwolą podłączyć jednocześnie kilka urządzeń, nawet w kiedy znajdują się one w pewnej odległości od gniazda. Nasze domowe przedłużacze gwarantują wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Wiele z nich posiada specjalny przełącznik, aby korzystanie z nich było jeszcze wygodniejsze.

Dostępne w naszej ofercie przedłużacze domowe charakteryzuje doskonała jakość wykonania, odporna na uszkodzenia konstrukcja, jak również nowoczesna technologia, dzięki której ryzyko spięcia jest zminimalizowane.

Przedłużacze ogrodowe

Przedłużacz ogrodowy przyda się podczas standardowych prac ogrodowych, takich jak koszenie trawy czy prace budowlane. Za pomocą takiego przedłużacza z powodzeniem podłączysz kosiarkę czy niezbędne do pracy narzędzia. Dostępne w naszej ofercie przedłużacze ogrodowe charakteryzują się odpornością na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne.

Przedłużacze bębnowe

W asortymencie Hurtowni elektrycznej Alkan dostępne są również wysokiej klasy przedłużacze bębnowe . Doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i na zewnątrz. Tego typu produkty są wyjątkowo wygodne i funkcjonalne. Z nimi podłączysz do prądu każde urządzenie. Dostępne u nas przedłużacze na bębnie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje niezawodność i bezawaryjność.