Kategorie

Filtrowanie

Przedłużacze ogrodowe

Pokaż:

17,18 

Do 7 dni

26,20 

Na magazynie

29,37 

Na magazynie

38,78 

Na magazynie

44,97 

Na magazynie

49,54 

Na magazynie

61,88 

Na magazynie

Przedłużacz ogrodowy sprawdza się w sytuacjach, gdzie konieczne jest doprowadzenie energii elektrycznej z budynku do urządzeń, które wymagają zasilania na zewnątrz. Można ich używać przez cały rok, jednak szczególnie przydadzą się wiosną i latem, np. do podłączenia kosiarki lub przy pracach remontowo-budowlanych. Wysokiej jakości przedłużacze ogrodowe dostępne są w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan.

Jaki przedłużasz ogrodowy wybrać?

Przedłużacze ogrodowe różnią się od siebie kilkoma parametrami. Głównym z nich jest długość. W zależności od tego, jak daleko od gniazdka elektrycznego znajduje się urządzenie wymagające zasilania, tak długi przedłużacz należy wybrać. W naszej ofercie dostępne są przedłużacze od 10m nawet do 40m długości.

Aby korzystanie z przedłużacza było bezpieczne, powinien on mieć odpowiednią klasę szczelności, która gwarantuje ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych, w tym wilgoci. Kupując przedłużacz warto wybrać taki z klasą IP44 lub wyższą. Dodatkową ochronę stanowi odpowiednia neoprenowa izolacja.

Warto wybrać przedłużacz w rzucającym się w oczy kolorze, np. pomarańczowym, ponieważ pozwala to uniknąć np. potknięcia.

Zalety produktów

Przedłużacze ogrodowe dostępne w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan to najwyższej jakości produkty renomowanych marek, np. Elgotech, które charakteryzują się niezawodnością oraz bezpieczeństwem. Posiadamy przedłużacze w różnych długościach, dlatego każdy dopasuje produkt do swoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą przedłużaczy ogrodowych dostępną w hurtowni elektrycznej Alkan. Gwarantujemy szeroki asortyment produktów w świetnych cenach. Oprócz tego zapewniamy wygodne zakupy, pomoc w doborze asortymentu oraz bardzo szybką realizację zamówienia. Produkty, których aktualnie nie posiadamy na stanie magazynowym możemy sprowadzić w ciągu kilku dni roboczych.