Kategorie

Filtrowanie

Przedłużacze ogrodowe

Pokaż:

16,72 

Na magazynie

23,01 

Do 7 dni

28,99 

Na magazynie

33,89 

Na magazynie

42,99 

Do 7 dni

49,99 

Na magazynie

56,00 

Na magazynie

Przedłużacz ogrodowy sprawdza się w sytuacjach, gdzie konieczne jest doprowadzenie energii elektrycznej z budynku do urządzeń, które wymagają zasilania na zewnątrz. Można ich używać przez cały rok, jednak szczególnie przydadzą się wiosną i latem, np. do podłączenia kosiarki lub przy pracach remontowo-budowlanych. Wysokiej jakości przedłużacze ogrodowe dostępne są w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan.

Jaki przedłużasz ogrodowy wybrać?

Przedłużacze ogrodowe różnią się od siebie kilkoma parametrami. Głównym z nich jest długość. W zależności od tego, jak daleko od gniazdka elektrycznego znajduje się urządzenie wymagające zasilania, tak długi przedłużacz należy wybrać. W naszej ofercie dostępne są przedłużacze od 10m nawet do 40m długości.

Aby korzystanie z przedłużacza było bezpieczne, powinien on mieć odpowiednią klasę szczelności, która gwarantuje ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych, w tym wilgoci. Kupując przedłużacz warto wybrać taki z klasą IP44 lub wyższą. Dodatkową ochronę stanowi odpowiednia neoprenowa izolacja.

Warto wybrać przedłużacz w rzucającym się w oczy kolorze, np. pomarańczowym, ponieważ pozwala to uniknąć np. potknięcia.

Zalety produktów

Przedłużacze ogrodowe dostępne w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan to najwyższej jakości produkty renomowanych marek, np. Elgotech, które charakteryzują się niezawodnością oraz bezpieczeństwem. Posiadamy przedłużacze w różnych długościach, dlatego każdy dopasuje produkt do swoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą przedłużaczy ogrodowych dostępną w hurtowni elektrycznej Alkan. Gwarantujemy szeroki asortyment produktów w świetnych cenach. Oprócz tego zapewniamy wygodne zakupy, pomoc w doborze asortymentu oraz bardzo szybką realizację zamówienia. Produkty, których aktualnie nie posiadamy na stanie magazynowym możemy sprowadzić w ciągu kilku dni roboczych.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Ext_GUS_Check' does not have a method 'wp_footer' in /alt/home/webmaster.alkan/www/alkan.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288