Kategorie

Wentylatory

Widok:
Pokaż:

Latem, kiedy temperatura na zewnątrz jest wysoka, warto zadbać o odpowiednie ochłodzenie - w tym wypadku sprawdzi się odpowiedni wentylator , który wprawi powietrze w ruch, ochłodzi je i doprowadzi do wybranego punktu w pomieszczeniu. Tego typu urządzenia przydatne są nie tylko w domu, ale również w biurach czy sklepach. Najwyższej jakości produkty dostępne są w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan.

Wentylatory w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan

W ofercie naszej Hurtowni elektrycznej dostępny jest szeroki wybór wentylatorów renomowanych marek, takich jak Volteno lub Ravanson. Dostarczając produkty do naszych klientów, chcemy mieć pewność, że są one maksymalnie bezpieczne i niezawodne.

Dostępne u nas urządzenia łączą niezwykłą funkcjonalność z przystępnymi cenami. Produkty odznaczają się bardzo cichą pracą, solidną obudową oraz wieloma przydatnymi funkcjami, które sprawią, że użytkowanie wentylatora będzie proste i przyjemne.

Model biurkowy

Wentylator biurkowy to niewielkich rozmiarów urządzenie, które można postawić w dowolnym miejscu, np. stół, biurko, czy półka. Umiejscowienie urządzenia na biurku jest doskonałym rozwiązaniem w trakcie pracy w upalne dni. Cicha praca nie przeszkadza w wykonywaniu obowiązków. Dzięki kompaktowej obudowie sprawdzą się również w niewielkich pomieszczeniach. Modele te wyposażone są zazwyczaj w funkcję regulacji prędkości nawiewu oraz oscylacji. Wykonany z tworzywa sztucznego będzie rozwiązaniem lekkim, poręcznym oraz łatwym w utrzymaniu czystości.

Model podłogowy

Odpowiedni wentylator podłogowy idealnie ochłodzi również większe pomieszczenie. Takie urządzenie można postawić w dowolnym miejscu na podłodze, tego typu wariant nie zajmie bardzo dużo miejsca. Produkty te wykonane są zazwyczaj z tworzywa sztucznego lub metalu. Posiadają funkcję regulowania wysokości. Posiadają również różne prędkości nawiewu.

Potrzebujesz pomocy?