Kategorie

Wentylatory

Pokaż:
Volteno-wentylator-biurkowy-czarny-VO002

Wentylator biurkowy 23CM 21W czarny Volteno

EAN: 5901508164841

Producent: Volteno

49,99 

Na magazynie

58,00 

Na magazynie

volteno_wentylator_VO0245

Wentylator podłogowy 40 cm 50W chrom Volteno

EAN: 5901508172457

Producent: Volteno

209,99 

Na magazynie

volteno_wentylator_VO0643

229,99 

Na magazynie

64,99 

Na magazynie

Latem, kiedy temperatura na zewnątrz jest wysoka, warto zadbać o odpowiednie ochłodzenie. W tym wypadku sprawdzi się odpowiedni wentylator , który wprawi powietrze w ruch, ochłodzi je i doprowadzi do wybranego punktu w pomieszczeniu. Tego typu urządzenia przydatne są nie tylko w domu, ale również w biurach czy sklepach. Najwyższej jakości produkty dostępne są w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan.

Wentylatory w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan

W ofercie naszej Hurtowni elektrycznej dostępny jest szeroki wybór wentylatorów renomowanych marek, takich jak Volteno lub Ravanson. Dostarczając produkty do naszych klientów, chcemy mieć pewność, że są one maksymalnie bezpieczne i niezawodne.

Dostępne u nas wentylatory łączą niezwykłą funkcjonalność z przystępnymi cenami. Produkty odznaczają się bardzo cichą pracą, solidną obudową oraz wieloma przydatnymi funkcjami, które sprawią, że użytkowanie wentylatora będzie proste i przyjemne.

Wentylator biurkowy

Wentylator biurkowy to niewielkich rozmiarów urządzenie, które można postawić w dowolnym miejscu, np. stół, biurko, czy półka. Umiejscowienie wentylatora na biurku jest doskonałym rozwiązaniem w trakcie pracy w upalne dni. Cicha praca nie przeszkadza w wykonywaniu obowiązków. Dzięki kompaktowej obudowie sprawdzą się również w niewielkich pomieszczeniach. Wentylatory biurkowe wyposażone są zazwyczaj w funkcję regulacji prędkości nawiewu oraz oscylacji. Wykonany z tworzywa sztucznego wentylator biurkowy będzie rozwiązaniem lekkim, poręcznym oraz łatwym w utrzymaniu czystości.

Wentylator podłogowy

Odpowiedni wentylator podłogowy idealnie ochłodzi również większe pomieszczenie. Takie urządzenie można postawić w dowolnym miejscu na podłodze, tego typu wentylator nie zajmie bardzo dużo miejsca. Podłogowe wentylatory wykonane są zazwyczaj z tworzywa sztucznego lub metalu. Posiadają funkcję regulowania wysokości. Posiadają również różne prędkości nawiewu.