Kategorie

Filtrowanie

Producent

Pokaż więcej

Moc [W]

Pokaż więcej

Napięcie [V]

Pokaż więcej

Strumień świetlny [lm]

Pokaż więcej

Temperatura barwowa [K]

Pokaż więcej

Trzonek

Pokaż więcej

Klasa energetyczna

Pokaż więcej

Barwa światła

Pokaż więcej

Kolor szkła

Pokaż więcej

Kształt żarówki

Pokaż więcej

Dodatkowe funkcje

Pokaż więcej

Wskaźnik oddawania barw

Pokaż filtry

Żarówki LED

Widok:
Pokaż:

Żarówki LED to szeroka gama najwyższej jakości produktów, dzięki którym rachunki za prąd będą dużo niższe niż w przypadku użytkowania tradycyjnych źródeł światła. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych diod, tego typu produkty nie tylko emitują stabilne i mocne światło, ale również zużywają niewielką ilość energii elektrycznej. W naszym asortymencie znajdują się produkty renomowanych producentów – w tym Osram, Emos czy EDO, a wybierać można spośród modeli o różnych kształtach, trzonkach, barwie światła i mocy.

Żarówki LED – rodzaje gwintu

W zależności od tego, gdzie żarówki LED mają być zamontowane, należy wybrać źródło światła z odpowiednim trzonkiem, za pomocą którego montuje się je w oprawie. Na rynku występuje szereg rodzajów gwintów, przy czym najpopularniejszymi są warianty: żarówka LED GU10, żarówka LED G9, żarówka LED E27, żarówka LED E14.

Modele do ogrodów

Model LED GU10 jest zamiennikiem oświetlenia halogenowego. Obecnie są to niezwykle często stosowane źródła światła, przede wszystkich w przypadku opraw wpuszczanych w sufit, ale także w oświetleniu ogrodowym, np. w słupkach ogrodowych LED lub kinkietach.

W naszej ofercie dostępne są warianty GU10 w barwie światła ciepłej, neutralnej oraz zimnej, w zależności od indywidualnych upodobań oraz miejsca montażu. Można wybierać również spośród różnych mocy – im większa moc, tym żarówka jest mocniejsza.

Modele do instalacji domowych

Produkt LED E27 jest najczęściej stosowanym w instalacjach domowych i komercyjnych źródłem światła. Charakteryzuje się dość szerokim gwintem oraz szybkim montażem. W asortymencie hurtowni elektrycznej Alkan znajdziesz doskonałej jakości produkty, w tym modele LED Osram, LED EDO, czy LED Emos.

Modele do żyrandoli

Wersje LED E14 mają bardzo różne kształty i stosowane mogą być np. w żyrandolach, gdzie popularne jest montowanie źródeł światła w kształcie świeczki. Gwint E14 jest węższy od E27, natomiast sposób montażu jest zbliżony. Hurtownia Alkan oferuje źródła światła E14 w różnych wariantach, w tym wspomniane już świeczki LED czy kulki LED.

Inteligentne modele

Inteligentne domy to niewątpliwie nasza przyszłość. Coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które maksymalnie ułatwią sterowanie urządzeniami oraz oświetleniem LED. Żarówki inteligentne pozwalają sterować światłem z dowolnego miejsca poprzez intuicyjną aplikację. Taka niewielka żarówka smart posiada mnóstwo funkcji – np. grupowanie lamp, tworzenie scenariuszy, ściemnianie i rozjaśnianie oświetlenia, czy zmianę koloru światła.

Potrzebujesz pomocy?