Kategorie

Filtrowanie

Producent

Pokaż więcej

Moc [W]

Pokaż więcej

Napięcie [V]

Pokaż więcej

Strumień świetlny [lm]

Pokaż więcej

Temperatura barwowa [K]

Pokaż więcej

Trzonek

Pokaż więcej

Klasa energetyczna

Pokaż więcej

Barwa światła

Pokaż więcej

Kolor szkła

Pokaż więcej

Kształt żarówki

Pokaż więcej

Dodatkowe funkcje

Pokaż więcej

Wskaźnik oddawania barw

Pokaż filtry

Żarówki

Widok:
Pokaż:

Odpowiednie oświetlenie jest niezwykle istotne w każdym pomieszczeniu. Wpływa ono na komfort korzystania z pokoju, kuchni czy biura, ale również pomaga stworzyć odpowiedni klimat pomieszczenia. Dzięki temu, że światło jest odpowiednio dobrane, nie męczą się oczy podczas pracy, czytania lub wykonywania domowych obowiązków.

Do każdej oprawy oświetleniowej należy dopasować idealne źródło światła , czyli żarówkę czy świetlówkę. Podczas wyboru należy zwrócić uwagę, jakie źródła światła pasują do danego oświetlenia.

Jakie źródło światła wybrać?

W ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan znajdziesz szeroki wybór źródeł światła najlepszych marek jak Osram, GTV, Kanlux czy Bemko.

Wybierając źródło światła , szczególnie żarówkę LED, należy zwrócić uwagę jaki trzonek będzie pasował do danej oprawy oświetleniowej. Najbardziej klasycznym typem trzonka jest żarówka E27, jednak nie do każdej oprawy będzie ona pasować. Równie dobrze może być konieczny wybór źródła światła LED z trzonkiem GU10 lub E14.

Podczas wyboru żarówek i świetlówek istotna jest także barwa światła. W zależności od potrzeb i upodobań, dostępne są źródła światła o barwie ciepłej, neutralnej oraz zimnej.

Nowoczesne świetlówki LED oraz żarówki LED są produktami energooszczędnymi, dzięki którym przy pełnej funkcjonalności zużycie prądu jest niewielkie. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych żarówek.

Oferta Hurtowni Alkan obejmuje szeroki wybór źródeł światła LED, w tym kulki LED, żarówki świeczki LED, świetlówki LED o różnych długościach, jak również świetlówki kompaktowe, świetlówki liniowe czy lampy metahalogenkowe.

Zalety produktów

  • Energooszczędne rozwiązanie w dobrej cenie;
  • Wysoka trwałość produktów
  • Bogata oferta dopasowana do różnych typów opraw
  • Bezpieczne i nowoczesne produkty

Zachęcamy do zapoznania się ofertą źródeł światła dostępną w hurtowni elektrycznej Alkan. Gwarantujemy szeroki asortyment produktów w świetnych cenach. Oprócz tego zapewniamy wygodne zakupy, pomoc w doborze asortymentu oraz bardzo szybką realizację zamówienia. Produkty, których aktualnie nie posiadamy na stanie magazynowym możemy sprowadzić w ciągu kilku dni roboczych.

Potrzebujesz pomocy?