Kategorie

F&Home Radio

Widok:
Pokaż:

F&Home Radio to nowoczesny system polskiego producenta F&F, dzięki któremu sterowanie funkcjami domu lub biura jest proste jak nigdy dotąd. Poszczególne elementy systemu pozwalają na zarządzanie oświetleniem, ogrzewaniem, małym AGD, oknami, roletami, kamerami, wentylacją czy systemem podlewania ogrodu za pomocą przycisków naściennych, smartfona, tabletu lub laptopa. System można dowolnie konfigurować, a warianty funkcjonalności są niezliczone.

Rozwiązanie od firmy F&F jest jednym z najtańszych, ale jednocześnie najbardziej funkcjonalnych rozwiązań dostępnych na rynku. Pełna gama produktowa dostępna jest w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan.

F&Home Radio – system do inteligentnego domu i biura

System F&Home Radio jest niezwykle uniwersalny. Zazwyczaj znajduje zastosowanie w nowoczesnych domach, jednak równie dobrze sprawdza się w biurach, hotelach lub halach produkcyjnych. Sprawdza się w nowym budownictwie, jak i już istniejącym.

Rozwiązanie od firmy F&F to system niezwykle prosty w montażu, a także bardzo ekonomiczny oraz intuicyjne w obsłudze. To system bezprzewodowy, dzięki czemu zarządzanie i sterowanie jest wyjątkowo wygodne.

Możliwości sterowania

Intuicyjna i prosta aplikacja zapewnia bardzo wygodny podgląd i możliwości sterowania wszystkimi elementami systemu zdalnie. Aplikacja pozwala na sterowanie oświetleniem „włącz-wyłącz” oraz ściemnialnymi źródłami światła - w tym żarowymi, halogenowymi, jarzeniowymi czy energooszczędnymi LED. System obsługuje gniazda sieciowe oraz odbiorniki zasilane dowolnym napięciem, żaluzje i rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne, furtki i bramy skrzydłowe oraz przesuwne, mały sprzęt AGD, zraszacze ogrodowe, sprzęt RTV czy kamery IP, a także umożliwia konfigurację temperatury - ustawianej niezależnie dla poszczególnych pomieszczeń w budynku.

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Potrzebujesz pomocy?