O nas

Kim jesteśmy?

Firma Alkan to hurtownia elektryczna, która powstała w 2002 roku. Podstawowym profilem naszej działalności jest handel hurtowy artykułami elektrycznymi, a naszą mocną stroną jest oświetlenie. Specjalizujemy się w sprzedaży źródeł światła i opraw oświetleniowych i w tej dziedzinie mamy ogromne doświadczenie i wiedzę. Przez stały rozwój firmy poszerzyliśmy asortyment o pełną gamę artykułów elektrotechnicznych i automatyki przemysłowej.

W 2019 roku przystąpiliśmy do Polskiej Grupy Elektrycznej Forum-Rondo Sp. z o.o. co dało nam nieograniczony dostęp do szerokiej oferty kluczowych producentów i wiodących marek branży elektrotechnicznej. Dzięki temu mogliśmy zbudować silną pozycję lidera rynku lokalnego otwierając w 2016 roku drugi oddział we Wrocławiu.

Możemy zaopatrzyć każdą inwestycję zapewniając kompleksową i szybką realizację zamówień. Nasza kadra dysponuje wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami, żeby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy solidność, rzetelność, terminowość, szeroki asortyment i przystępne ceny.

Jesteśmy członkiem grupy

Potrzebujesz pomocy?