Kategorie

Filtrowanie

Producent

Pokaż więcej

Moc [W]

Pokaż więcej

Napięcie [V]

Strumień świetlny [lm]

Pokaż więcej

Temperatura barwowa [K]

Pokaż więcej

Klasa energetyczna

Barwa światła

Kolor szkła

Kształt żarówki

Dodatkowe funkcje

Kąt świecenia [°]

Pokaż więcej
Pokaż filtry

Żarówki LED GU10

Widok:
Pokaż:

W dzisiejszych czasach żarówki LED gu10 nie wymagają już zasilacza i dzięki temu można je wykorzystać w każdej standardowej instalacji 230v. Ten rodzaj żarówek jest powszechnie stosowany przez producentów różnego rodzaju oświetlenia (oprawy, plafony, lampy, kinkiety). Technika LED`owa gwarantuje bardzo dużą oszczędność prądu oraz trwałość takiej żarówki.

Żarówka led gu10 10w

Żarówka oparta na diodach LED jest kilka razy bardziej oszczędna niż jej tradycyjny odpowiednik. Np w celu uzyskania takiego samego efektu w stosunku do zwykłej żarówki o mocy 60w wystarczy wykorzystać żarówkę LED z trzonkiem gu10 o mocy 10w, czyli o 6 razy mniejszym poborze prądu (6x bardziej oszczędnej).

Neutralna

Barwa światła to jeden z ważniejszych parametrów żarówek LED`owych. Zasadniczo wyróżniane są trzy podstawowe barwy: biała ciepła, biała neutralna oraz biała zimna. Tradycyjna żarówka występowała w barwie ciepłej, stąd też duży sentyment do LED`owych barw ciepłej i neutralnej. Nowoczesne wnętrza prezentują się za to w podświetleniu za pomocą barwy białej. Neutralna barwa żarówki sprawdzi się w pomieszczeniach w których wymagane jest bardziej stonowane światło, np w salonie.

Ściemnialna

Ciekawym rozwiązaniem dostępnym w żarówkach LED gu10 jest możliwość wykorzystania możliwości ściemniania - zmiany jasności świecenia żarówki. UWAGA: żarówka gu10 musi być do tego przystosowana, przeważnie jest opisana lub specjalnie oznaczona symbolem DIM (z ang. dimmable). Dopełnieniem całego systemu jest ściemniacz LED za pomocą którego można sterować poziomem jasności.

Philips - znana jakość

Markowe żarówki firmy Philips zapewniają bardzo dużą gamę wyboru mocy świecenia oraz barwy światła. Doskonała jakość wykonania gwarantuje także długotrwałe działanie oraz wzmożoną odporność na włączanie / wyłączanie.

Trzonek E14 - mały gwint

Żarówki LED z małym gwintem znajdziesz tutaj - żarówki E14.

Trzonek E27 - duży gwint

Żarówki LED z dużym gwintem znajdziesz tutaj - żarówki E27.

Potrzebujesz pomocy?