Kategorie

Filtrowanie

Producent

Pokaż więcej

Moc [W]

Pokaż więcej

Napięcie [V]

Strumień świetlny [lm]

Pokaż więcej

Temperatura barwowa [K]

Pokaż więcej

Trzonek

Pokaż więcej
Pokaż filtry

Żarówki LED

Widok:
Pokaż:

Żarówki LED w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan to szeroka gama najwyższej jakości produktów, dzięki którym rachunki za prąd będą dużo niższe niż w przypadku użytkowania tradycyjnych źródeł światła. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych diod, tego typu żarówki nie tylko emitują stabilne i mocne światło, ale również zużywają niewielką ilość energii elektrycznej. W naszym asortymencie znajdują się produkty renomowanych producentów – w tym Osram, Emos czy EDO, a wybierać można spośród żarówek o różnych kształtach, trzonkach, barwie światła i mocy.

Żarówki LED – rodzaje gwintu

W zależności od tego, gdzie żarówka LED ma być zamontowana, należy wybrać źródło światła z odpowiednim trzonkiem, za pomocą którego montuje się je w oprawie. Na rynku występuje szereg rodzajów gwintów, przy czym najpopularniejszymi są żarówki LED GU10, żarówki LED E27 oraz żarówki LED E14.

Żarówki GU10

Żarówka LED GU10 jest zamiennikiem oświetlenia halogenowego. Obecnie są to niezwykle często stosowane źródła światła, przede wszystkich w przypadku opraw wpuszczanych w sufit, ale także w oświetleniu ogrodowym, np. w słupkach ogrodowych LED lub kinkietach ogrodowych.

W naszej ofercie dostępne są żarówki GU10 w barwie światła ciepłej, neutralnej oraz zimnej, w zależności od indywidualnych upodobań oraz miejsca montażu. Można wybierać również spośród różnych mocy – im większa moc, tym żarówka jest mocniejsza.

Żarówki LED E27

Żarówka LED E27 jest najczęściej stosowanym w instalacjach domowych i komercyjnych źródłem światła. Tego typu żarówki charakteryzują się dość szerokim gwintem oraz szybkim montażem. W naszym asortymencie znajdziesz doskonałej jakości produkty, w tym żarówki LED Osram, żarówki LED EDO, czy żarówki LED Emos.

Żarówki LED E14

Żarówki LED E14 mają bardzo różne kształty i stosowane mogą być np. w żyrandolach, gdzie popularne jest montowanie źródeł światła w kształcie świeczki. Gwint E14 jest węższy od E27, natomiast sposób montażu jest zbliżony. Hurtownia Alkan oferuje źródła światła E14 w różnych wariantach, w tym wspomniane już świeczki LED czy kulki LED.

Żarówki LED inteligentne

Inteligentne domy to niewątpliwie nasza przyszłość. Coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które maksymalnie ułatwią sterowanie urządzeniami oraz oświetleniem. Żarówki LED inteligentne pozwalają sterować światłem z dowolnego miejsca poprzez intuicyjną aplikację. Taka niewielka żarówka smart posiada mnóstwo funkcji – np. grupowanie lamp, tworzenie scenariuszy, ściemnianie i rozjaśnianie oświetlenia, czy zmianę koloru światła.