Kategorie

Filtrowanie

Producent

Pokaż więcej

Kolor

Moc [W]

Pokaż więcej

Strumień świetlny [lm]

Pokaż więcej

Temperatura barwowa [K]

Pokaż więcej

Długość

Pokaż więcej

Klasa energetyczna

Barwa światła

Kształt

Szerokość

Pokaż więcej

Wymiary [mm]

Pokaż więcej
Pokaż filtry

Panele LED sufitowe

Widok:
Pokaż:

Panele LED często kojarzą się z o oświetleniem przestrzeni biurowych czy powierzchni usługowych , ale równie dobrze sprawdzą się do oświetlania przestrzeni w domu czy mieszkaniu. To prosty, a zarazem bardzo efektowny rodzaj oświetlenia, który cieszy się wielką popularnością.

Jakie zalety posiadają panele LED?

Panele LED nabierają popularności , ze względów wizualnych jak i dzięki praktycznemu zastosowaniu i banalnie łatwemu montażowi tych płaskich konstrukcji w technologii LED. Cała powierzchnia klosza świeci równomiernie dzięki zastosowaniu diod LED bez żadnych widocznych czy wyróżniających się punktów świetlnych.

Urządzenia te są płaskie i potrafią praktycznie wtopić się w sufit, a dzięki temu zapewniają oszczędność miejsca, co sprawia, że bardzo niskie pomieszczenia wydają się znacznie większe. Dodatkowo takie lampy sprawiają wrażenie bardzo uporządkowanych wizualnie, przez co doskonale pasują do każdego stylu wyposażenia wnętrz. Emitują łagodne dla oczu i równomierne światło

Rodzaje urządzeń

Panele podtynkowe LED najczęściej mają kształt kwadratu lub prostokąta, z dodatkową ramka montażową. Występują także w wersji bezramkowej. Na powierzchni paneli światło rozproszone jest przez specjalny materiał LGP, który umożliwia równomierne rozłożenie światła na całej powierzchni oprawy, dzięki czemu światło wygląda jednolicie bez efektu migotania.

Wbudowane źródło światła ma najczęściej temperaturę 4000K. Emituje światło o białej, neutralnej barwie, dzięki czemu oświetlone pomieszczenie wygląda naturalnie. Dzięki odpowiedniej barwie światła i wyeliminowaniu efektu migotania urządzenia te zapewniają przyjemne oświetlenie, które nie powoduje bólu oczu czy głowy.

Estetycznie i ekologicznie

Lampy o minimalistycznym designie są trwałe, efektywne i ekonomiczne. Dzięki wielu zaletom stanowią konkurencyjną alternatywę dla tradycyjnych źródeł światła. Nie nagrzewają się nadmiernie, rzadko wymagają wymiany i działają przez wiele lat. Ponadto, oprawy w formie paneli prezentują nowoczesny styl i prostotę. Nie zawierają substancji szkodliwych, co jest korzystne dla naszego ekosystemu.

Szybki i łatwy montaż

Sposoby montażu:

Natynkowo- w ramce lub na zawieszkach

Podtynkowo- uzyskując najbardziej minimalistyczny efekt.

Na linkach- montaż tego typu sprawdza się szczególnie w wysokich pomieszczeniach, np. jako dekoracyjne oświetlenie stołu. W tym sposobie możemy dowolnie dopasować długość linek.

W naszej ofercie

dostępne są Panele wiodących producentów takich jak Philips, Ledvance, Pila, czy GTV oraz akcesoria niezbędne do montażu opraw sufitowych.

Potrzebujesz pomocy?