Kategorie

Lampy wiszące

Widok:
Pokaż:

Lampy wiszące stanowią zazwyczaj najważniejsze źródło oświetlenia w pomieszczeniu, niezależnie czy jest to salon, sypialnia czy pokój dziecięcy. Doskonale sprawdzają się zarówno na dużych, jak i małych powierzchniach, pełniąc funkcję nie tylko oświetleniową, ale również dekoracyjną. Dobrze dobrana lampa wisząca przepięknie wyeksponuje i podkreśli pozostałe elementy wystroju wnętrza, a stylowy żyrandol w pokoju przykuje uwagę wszystkich Twoich gości.

Lampy wiszące - nieskończenie wiele aranżacji

Lampy wiszące pozwalają na stworzenie nieskończenie wielu aranżacji. Na rynku dostępna jest szeroka paleta kształtów i kolorów, która pozwala dobrać oświetlenie do wnętrza urządzonego w każdym stylu. Lampa wisząca loft sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu loftowym, nowoczesna lampa to idealne rozwiązanie w nowatorskim, inteligentnym domu, natomiast oświetlenie vintage wybiorą miłośnicy tradycyjnych rozwiązań. Niezależnie od preferencji, w ofercie Hurtowni elektrycznej Alkan znajdziesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Idealne oświetlenie do sypialni

Sypialnia to miejsce odpoczynku, dlatego niezwykle ważne jest, aby znajdujące tam się oświetlenie było odpowiednie. Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, należy pamiętać, że równie istotny jest dobór żarówki LED o odpowiedniej barwie światła. Żarówka LED neutralna jest najbardziej zbliżona do naturalnego światła, które nie męczy wzroku. Odpowiednim rozwiązaniem jest również żarówka ciepła, której światło stworzy odpowiedni do odpoczynku nastrój.

Czarny model

Kolor lamp jest kwestią indywidualną, natomiast pewne rozwiązania są ponadczasowe i uniwersalne. Niewątpliwe lampa wisząca czarna będzie wyborem, który sprawdzi się w każdym wnętrzu i nigdy nie wyjdzie z mody. Dodatkową dekoracją będą np. elementy w kolorze złota lub srebra.

Szeroki wybór

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór oświetlenia w różnym stylu i sprawdzonych producentów. Najwyższej jakości produkty, wykonane głównie z aluminium, ale również drewna czy szkła to rozwiązanie, które gwarantuje satysfakcję na lata. Stale pracujemy nad tym, aby nasza oferta była zróżnicowana i dopasowana do potrzeb każdego klienta. W naszej hurtowni znajdziesz eleganckie lampy wiszące do salonu, nowoczesne żyrandole do pokoju czy lampy wiszące pająki.

Dobierz odpowiednie źródło światła

Do lampy wiszącej należy dobrać odpowiednie źródło światła:

żarówki z trzonkiem E27 znajdziesz tutaj: żarówki E27.

żarówki z trzonkiem E14 znajdziesz tutaj: żarówki E14.

żarówki z trzonkiem GU10 znajdziesz tutaj: żarówki GU10.

Potrzebujesz pomocy?