Kategorie

Filtrowanie

Producent

Pokaż więcej

Kolor

Pokaż więcej

Moc [W]

Pokaż więcej

Stopień ochrony [IP]

Strumień świetlny [lm]

Pokaż więcej

Temperatura barwowa [K]

Pokaż więcej

Zasilanie

Klasa energetyczna

Pokaż więcej

Barwa światła

Czujnik ruchu

Pokaż filtry

Lampy uliczne

Widok:
Pokaż:

Lampy uliczne to niezbędny element każdego krajobrazu miejskiego. Mają za zadanie oświetlić ulice, chodniki i parki, zapewniając widoczność i bezpieczeństwo. Z racji tego, że takie oprawy muszą oświetlić ogromną przestrzeń, ich praca wiąże się z tym, że pobierają ogromną ilość energii. Dlatego tak ważne jest, aby stare lampy zastąpić nowoczesnymi, które tej energii potrzebują dużo mniej. Zastosowanie energooszczędnych lamp oznacza gigantyczne oszczędności.

Lampy uliczne LED jako alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań

Lampy uliczne LED i ich zastosowanie w oświetleniu ulicznym pozwoliło na zużycie dużo mniejszej ilość prądu niż w przypadku starych latarni. Jest to rozwiązanie nie tylko tańsze, ale również ekologiczne. Dodatkowo latarnie LEDowe są produktami wysokiej jakości, które mogą bezawaryjnie działać przez długie lata. Nowoczesne oświetlenie uliczne dostępne w naszej ofercie jest również zgodne z obowiązującymi normami, gdyż w diodach LED nie stosuje się szkodliwych dla środowiska substancji.

Zasilanie solarne

Oprócz tradycyjnych lamp zasilanych sieciowo, na rynku dostępne są także oprawy zasilanie solarnie, czyli energią słoneczną. Takie zasilanie jest jeszcze bardziej energooszczędne i proste w montażu, ponieważ nie wymaga podłączenia do sieci energetycznej. Lampa solarna znajdzie zastosowanie głównie na mniejszych powierzchniach, głównie na prywatnych posesjach. Tego typu oprawy wyposażone są najczęściej w czujnik ruchu, dzięki temu świecą tytko wtedy kiedy jest to faktycznie potrzebne. Profesjonalne lampy uliczne z czujnikiem zmierzchu to wygodne rozwiązanie, które zapewni doskonałe oświetlenie w odpowiednim czasie.

Wysoka jakość wykonania i sprawdzone marki

W ofercie hurtowni elektrycznej Alkan dostępna jest szeroka gama opraw ulicznych, w tym wersji LEDowych oraz solarnych. Dostępne u nas lampy parkowe odznaczają się solidną konstrukcją oraz odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu sprawdzą się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych gdzie będą narażone na działanie wilgoci oraz zanieczyszczeń. Oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające spełnienie norm jakości i bezpieczeństwa. Dodatkowo sprawdzone i cenione na rynku marki, takie jak Philips czy Kobi są gwarantem najwyższej jakości. Sprawdź naszą ofertę na alkan.pl.

Potrzebujesz pomocy?