Oświetlenie do biura

Oświetlenie do biura

Odpowiednie oświetlenie w biurze jest kluczowe dla wydajności pracy, komfortu i zdrowia pracowników. Ważne kwestie, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze oświetlenia do biura to:

1. Jasność w zakresie od 300 do 500 Lm , Barwa światła ma wpływ na komfort pracy

2. Zaleca się używanie białego lub neutralnego światła o temperaturze barwowej około 4000-5000 K, ponieważ zapewnia ono lepszą widoczność i koncentrację. Brak efektu migotania

3. Rozważ zastosowanie energooszczędnego oświetlenia LED, które jest bardziej trwałe i efektywne energetycznie niż tradycyjne źródła światła.

PANELE LED

BELKI LED

OPRAWY LINIOWE

Żarówki LED

Źródła światłą w firmach , hotelach, punktach usługowych czy placówkach oświatowych ze względu na sporą eksploatacje wymagają częstych wymian , zatem warto mieć ich zapas i zainwestować w te maksymalnie wydajne.

Żarówki LED Philips Master to zaawansowane rozwiązania oświetleniowe, znane z wysokiej jakości i niezawodności, które przy mocy zaledwie 7,5W jest równa 100W tradycyjnych źródeł, niewątpliwe osiągi pozwalają na maksymalną oszczędność zużycia energii elektrycznej.

Pakiety żarówek i wielopaki są idealne dla firm, które posiadają wiele opraw oświetleniowych, ważne aby wszystkie miały źródło światła o tej samej barwie i mocy dla spójnej całości, warto zadbać również o zapas żarówek na wypadek nagłej potrzeby wymiany.

LED MASTER

SPECJALISTYCZNE

PAKIETY ŻARÓWEK

Potrzebujesz pomocy?