Hager Lumina Intense

Hager Lumina Intense

Hager Lumina Intense to seria eleganckich i stylowych gniazdek, włączników światła i innego wyposażenia elektrycznego, przeznaczona do montażu podtynkowego. Jeśli chcesz, by Twoja kuchnia, łazienka, salon i inne pomieszczenia odznaczały się wyjątkowym designem i elegancją, to powyższe produkty są skierowane właśnie do Ciebie. Idealnie wpasują się w każde pomieszczenie o stylowym i wyszukanym wyglądzie. Duża dostępność wersji kolorystycznych sprawi, że bez problemu dopasujesz gniazdka i ramki do wystroju każdego miejsca.

Spis treści:
Gniazdka podtynkowe
Łączniki oświetlenia
Ramki ozdobne
Elegancja i bezpieczeństwo

Szeroki wybór gniazdek podtynkowych Hager Lumina Intense

Hager Lumina Intense to seria osprzętu elektroinstalacyjnego w trzech klasycznych kolorach. Możesz wybrać wersję białą, srebrną, a także czarną. Najbardziej podstawowym produktem są gniazdka wtyczkowe, za pomocą których możesz podłączać do prądu rozmaite urządzenia. Produkty z tej serii to rozwiązania uniwersalne, które pasują do tradycyjnych puszek instalacyjnych o standardowych rozmiarach. Podłączenie do instalacji elektrycznej jest proste i solidne, podobnie jak trzymanie włożonych wtyczek urządzeń sieciowych. Dobry kontakt jest niezmiernie istotny podczas przepływu prądu, aby zminimalizować grzanie się powierzchni stykowych, co prowadziłoby do strat energii, a w skrajnych przypadkach mogłoby spowodować uszkodzenie podłączonych urządzeń, a nawet pożar. Stosując gniazdka marki Hager, czyli firmy uznanej na całym świecie, możesz być pewny bezpiecznego korzystania z energii elektrycznej. W naszej wrocławskiej hurtowni Alkan znajdziesz bogaty asortyment produktów linii Hager Lumina, na który oprócz gniazdek składają się też włączniki światła, ramki ozdobne i wiele więcej. Ponadto oferujemy szeroki przegląd różnorodnych źródeł światłażarówek LED, żarówek LED smart, świetlówek LEDopraw oświetleniowych wewnętrznych i zewnętrznych, a także innych akcesoriów elektrycznych, m.in. rozdzielnic, puszek, kabli, przedłużaczy, itp.

Gniazdka podtynkowe Lumina

Łączniki oświetlenia

Osprzęt instalacyjny to nie tylko gniazdka wtyczkowe, ale również przełączniki umożliwiające kontrolę oświetlenia. Trudno byłoby wyobrazić sobie elegancki i stylowy pokój, gdzie znajdują się niepasujące i źle działające włączniki światła. W serii Hager Lumina Intense znajdziesz łączniki jednopolowe, dwupolowe oraz schodowe. Pierwszy typ służy do kontroli tylko jednego punktu świetlnego, wersja dwupolowa umożliwia włączanie dwóch niezależnych lamp albo różnych części większych żyrandoli (stąd nazwa łącznik świecznikowy). Odmiana schodowa będzie natomiast doskonałym wyjściem z sytuacji wszędzie tam, gdzie musi istnieć możliwość włączania oświetlenia z dwóch lub trzech różnych punktów (najczęściej klatki schodowe, ale przyda się również w oświetleniu sypialni). Możliwość swobodnego doboru kolorystyki w formie trzech klasycznych i stonowanych barw to świetny sposób na podkreślenie wyjątkowego designu każdego pomieszczenia.

Ramki ozdobne Hager Lumina Intense czarne, srebrne i białe

Ramki Hager Lumina Intense również występują w kolorach czarnym, srebrnym i białym. Akcesoria te mają za zadanie zakrywać przestrzeń montażową wokół gniazdek i włączników światła. Dzięki temu, że ramki z tej serii również dostępne są w trzech podstawowych barwach, można je dobrać pod kolor samych gniazd i łączników oświetleniowych. Jeśli posiadasz ich kilka obok siebie, możesz spiąć wszystkie w jeden panel, wykorzystując do tego celu ramki o większej liczbie otworów. W naszej hurtowni dostępne są wersje od 1-polowych aż do 5-polowych. Te ostatnie doskonale sprawdzają się w kuchni, gdzie potrzebna jest duża ilość gniazdek do podłączania sprzętu AGD.

Elegancja, bezpieczeństwo i trwałość w jednym

Produkty z tej serii to nie tylko wyjątkowy styl i elegancja. To również osprzęt trwały, który będzie służył bezawaryjnie przez długie lata, ale również wyjątkowo bezpieczny. Solidne przyłącza przewodów instalacyjnych, mocne uchwyty trzymające bolce wtyczek sieciowych, a także pewne styki łączników oświetlenia to jedne z podstawowych cech osprzętu elektrycznego produkowanego pod marką Hager. Producent zadbał też o bezpieczeństwo, ukrywając przed zasięgiem rąk wszelkie elementy będące pod napięciem sieciowym. Dzięki temu osprzętu może komfortowo używać cała Twoja rodzina, bez najmniejszych obaw o porażenie prądem elektrycznym. Hager Lumina to produkty kompletne, które jednocześnie możesz zakupić w naszej hurtowni w bardzo atrakcyjnych cenach.

Życie bez prądu elektrycznego w XXI wieku byłoby trudne do wyobrażenia. Każdego dnia korzystamy ze sztucznego oświetlenia, podłączamy do gniazdek rozmaite urządzenia. Warto więc postawić na osprzęt elektroinstalacyjny, który stanowią produkty z najwyższej półki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów firmy Hager, odznaczających się wyjątkowym stylem, elegancją, trwałością i bezpieczeństwem!

Potrzebujesz pomocy?