Hurtownia żarówek LED

Hurtownia żarówek LED

Hurtownia żarówek LED to miejsce, w którym można dokonać tanich zakupów oraz wybierać spośród bardzo dużego asortymentu. Jeśli pragniesz nabyć żarówki diodowe, paski LED, a także oświetlenie zewnętrzne, zdecydowanie powinieneś sprawdzić naszą bogatą ofertę. Nowoczesne oświetlenie to doskonały sposób na oszczędność energii elektrycznej oraz dbałość o środowisko naturalne. W razie wątpliwości co do wyboru konkretnych źródeł światła, nasza firma zawsze służy pomocą specjalistów.

Spis treści:
Nowoczesne źródła światła
Oszczędność
Szeroki wybór opraw
Pomoc ekspertów

Bogata oferta nowoczesnych źródeł światła w hurtowni żarówek LED

Nasza hurtownia żarówek LED Alkan, znajdująca się we Wrocławiu, zapewnia Ci możliwość zakupu nowoczesnych, diodowych źródeł światła. Posiadają one wysoką efektywność, pozwalają oszczędzać energię elektryczną, a jednocześnie są przystępne cenowo dla każdego. Hurtownia Alkan prowadzi sprzedaż online, dzięki czemu możemy zapewnić Ci jedne z najniższych cen na rynku, niezależnie od tego, czy kupujesz dużą ilość produktów, czy zaledwie kilka. Oprócz klasycznych żarówek LED z gwintem E27, E14, GU10, posiadamy również zamienniki tradycyjnych świetlówek, dzięki którym będziesz mógł dostosować swoje stare oprawy jarzeniowe do współczesnych standardów. W naszym asortymencie znajdziesz też paski LED – zarówno świecące na kolor biały, jak i wielokolorowe (RGB), które doskonale sprawdzają się jako oświetlenie dekoracyjne. Dokładamy starań, by zapewnić naszym klientom jak najlepszą ofertę, dlatego uzupełniliśmy ją również o oświetlenie zewnętrzne. Żarówki i oprawy do stosowania w ogrodzie są zabezpieczone przed wodą i wilgocią, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu pod gołym niebem.

Żarówki LED

Jak współczesne żarówki LED pomagają oszczędzać energię?

Oszczędzanie prądu to nie tylko niższy rachunek, ale również działanie mające pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Dopóki znakomitą większość energii w Polsce będziemy produkować poprzez spalanie węgla, każde obniżenie jej zużycia będzie skutkować emisją mniejszej ilości szkodliwych substancji do atmosfery. Współczesne żarówki LED wykorzystują diody, które emitują światło widzialne dzięki zjawisku elektroluminescencji. Proces ten jest niezwykle efektywny energetycznie. Obecnie produkowane żarówki potrafią już wytworzyć nawet 300 lumenów z wata, podczas gdy tradycyjna żarówka z włóknem wolframowym miała skuteczność na poziomie jedynie 10-15 lm/W. Zdając sobie sprawę z tego zjawiska, nasza firma skupia się przede wszystkim na sprzedaży żarówek i innych źródeł światła opartych na najlepszych na rynku diodach LED.

Szeroki wybór opraw w hurtowni żarówek LED

Hurtownia żarówek LED daje Ci również możliwość zakupu różnego rodzaju opraw oświetleniowych. W ofercie posiadamy lampy sufitowe, kinkiety, plafony, oprawy natynkowe, podtynkowe, schodowe i wiele innych. Ponadto znajdziesz u nas dużą paletę opraw zewnętrznych, które są doskonale zabezpieczone przed wodą i wilgocią, dzięki pełnej hermetyczności. Są to między innymi naświetlacze LED, słupki ogrodowe, lampy elewacyjne, najazdowe czy solarne. Możesz u nas zakupić również oprawy uliczne o mocach dochodzących do kilkuset wat. Do zastosowań przemysłowych mamy natomiast oprawy typu high-bay, downlight, hermetyczne, liniowe, rastrowe, a także panele LED. Oferowane lampy posiadają wbudowane oświetlenie diodowe albo pozwalają na stosowanie w nich standardowych żarówek LED z popularnymi gwintami, takimi jak E27 czy E14. W naszym asortymencie, oprócz żarówek czy opraw oświetleniowych, znajdziesz także różnego rodzaju akcesoria elektrycznepuszki, złączki, kable, gniazdka czy narzędzia – które mogą przydać się przy montowaniu oświetlenia.

Profesjonalna pomoc naszych ekspertów

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz mieć kłopoty z doborem właściwej żarówki LED do posiadanej lampy. Czasami klienci nie wiedzą, jaki rodzaj oprawy najlepiej sprawdzi się w danym zastosowaniu albo chcą dokonać zamówienia hurtowego. W każdym z tych przypadków zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Na naszej stronie internetowej znajdziesz numer telefonu oraz adres e-mail, pod którymi oczekujemy na Twoje zapytania. Jeśli szukasz konkretnego produktu, potrzebujesz porady albo chcesz dokonać wyceny większego zamówienia – nie wahaj się i jak najszybciej skontaktuj się z naszymi pracownikami. Ponadto hurtownia elektryczna Alkan, oprócz sklepu online, posiada oddziały stacjonarne, które znajdują się we Wrocławiu przy ul. Gorlickiej 40 oraz Nowodworskiej 17.

Odwiedzając hurtownię żarówek LED, możesz liczyć na bardzo bogaty wybór różnych produktów. Posiadamy przede wszystkim nowoczesne, diodowe źródła światła, ale również lampy pokojowe, oświetlenie zewnętrzne, oprawy przemysłowe i wiele innych. Kupując u nas, możesz liczyć na hurtowe ceny nawet wtedy, gdy zamawiasz tylko jeden bądź kilka produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości w kwestii doboru odpowiednich żarówek bądź lamp, zawsze możesz skontaktować się z naszymi specjalistami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Alkan i życzymy udanych zakupów!

Potrzebujesz pomocy?