Ospel Aria

Ospel Aria. Poznaj wyjątkową serię osprzętu

Ospel Aria to seria produktów osprzętu elektrycznego, w której skład wchodzi wiele różnych komponentów. Poszczególne gniazda, łączniki oraz inne elementy należące do tej linii wyróżnia efektowny design, zróżnicowana kolorystyka oraz wysoka jakość wykonania. Za sprawą ozdobnych ramek osprzęt Aria z powodzeniem dostosować można do różnych wnętrz. Produkty z tej serii oferowanej przez firmę Ospel dostępne są w hurtowni elektrycznej Alkan.

Spis treści:
Seria Aria
Gniazdo podwójne
Ramka
Aria LED
Kolory
Opinie
Poznaj ceny

Co znajdziesz w serii Ospel Aria? Gniazda podwójne, ramki oraz osprzęt do LED

Seria Ospel Aria łączy w sobie nowoczesne wzornictwo z uniwersalną, optymalną pod względem proporcji i parametrów konstrukcją. Produkty z tej gamy, w tym gniazda podwójne czy ramki, pozwalają na wprowadzanie do pomieszczeń różnych akcentów stylistycznych, a także dowolne personalizowanie osprzętu w oparciu o własne preferencje. Seria Aria wyróżnia się nie tylko intrygującym wyglądem, ale również dużą praktycznością. Poszczególne komponenty dostępne są zarówno w postaci pojedynczych elementów, jak i w wersji modułowej.

Gniazdo podwójne

Gniazdo podwójne z Ospel Aria stanowi efektowne dopełnienie stylowej aranżacji. Element ten można optymalnie dostosować do różnych faktur, odcieni, wzorów czy deseni obecnych w pomieszczeniu, podkreślając w ten sposób ich estetykę. Gniazdka należące do linii Aria wyróżniają się oryginalnym i gustownym wyglądem, dzięki czemu pozwalają na wzbogacenie salonu, sypialni, kuchni oraz innych wnętrz. W Aria dostępne są całkowicie unikalne oraz innowacyjne rozwiązania, których próżno szukać w innych seriach produktowych. Na szczególne uznanie zasługuje chociażby wygodne gniazdo z ładowarką USB.

Ramka

Ramki Ospel Aria to produkt, który zwraca uwagę swoją prostotą. Forma tego elementu jest bardzo oszczędna i pozbawiona zbędnych udziwnień, a przy tym wyjątkowo wyrafinowana. Gniazdka i łączniki Ospel dopasować można do niewielkich rozmiarów ramki wewnętrznej, która ma postać kwadratowego detalu tuż przy klawiszu. Ten unikalny element podkreśla minimalizm produktów z serii Aria, dzięki czemu są wyjątkowo oryginalne i doskonale sprawdzają się w wielu wariantach aranżacyjnych.

Łącznik Ospel Aria - czarny metalik

Ospel Aria LED

Ospel Aria LED to unikalne rozwiązanie, w które wyposażone zostały włączniki światła należące do tej linii produktowej. Ramki posiadają dwa rodzaje diodowego, a także pięć wariantów kolorystycznych z oświetleniem LED. Rozwiązanie to wprowadza do pomieszczeń niezwykłą elegancję, pozwalając na efektowne oświetlenie elementów wyposażenia domowego. Estetyczna poświata w kolorze czerwonym, pomarańczowym, zielonym, niebieskim, złotym czy białym zapewnia domownikom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Seria Aria nadaje wnętrzom delikatny poblask, który dyskretnie zmienia wygląd dobrze znanego otoczenia. Podświetlana ramka pozwala na łatwe zlokalizowanie włącznika w ciemności.

Kolory osprzętu Ospel Aria: czarny, szary mat i wiele innych. Dobierz do aranżacji wnętrza

Ospel Aria występuje w pięciu wariantach kolorystycznych, do których należą: biały, srebrny, écru, szary mat oraz czarny metalik. Odcienie te idealnie sprawdzają się w nowoczesnych, nietuzinkowych oraz minimalistycznie urządzonych wnętrzach. Kolor poszczególnych detali ma szczególne znaczenie w przypadku włączników światła, które nadają przestrzeni określony charakter. Rozwiązania z serii Aria oferowane przez markę Ospel doskonale wpisują się w standardy współczesnych projektów, podkreślając ich walory estetyczne oraz funkcjonalne.

Biały

Aria Ospel w kolorze białym wspaniale koresponduje z minimalistycznym, zredukowanym designem. Ramki w tym kolorze mogą być stonowanym akcentem, a jednocześnie podkreślają elegancki wystrój każdego modnego apartamentu. Biel jest najbardziej neutralnym odcieniem, dzięki czemu doskonale prezentuje się na tle różnych ścian. Osprzęt z serii Aria w tym kolorze pasuje również do wnętrz klasycznych, w których może dyskretnie wtopić się w tło.

Srebrny

Aria Ospel w kolorze srebra to rozwiązanie, które wprowadza do pomieszczeń unikalną dekoracyjność. Gniazda, ramki czy włączniki o tej barwie mogą odświeżyć wnętrze, rozświetlając je oraz optycznie powiększając. Srebrne elementy osprzętu sprawdzają się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych. Doskonale pasują do stylu glamour, w którym króluje elegancja. Poszczególne produkty z serii Aria wyróżniają się prostą, geometryczną formą, co może efektownie kontrastować z połyskliwym srebrem.

Szary mat

Szary mat to kolorystyka najbardziej neutralna. Ten stosunkowo łagodny odcień nie musi być smutny i ponury, a stosowany umiejętnie może stać się wyjątkowo elegancki i wyrafinowany. Włączniki i ramy o barwie szarego matu pomagają w kreowaniu przytulnego, stymulującego i sprzyjającego koncentracji wnętrza. Elementy osprzętu z serii Aria w tym kolorze idealnie pasują do aranżacji, w których znajdują się akcenty szklane i drewniane. Szary mat doskonale komponuje się z naturalnymi materiałami, podkreślając ich dekoracyjność.

Écru

Osprzęt w kolorze écru zwraca uwagę swoją delikatnością i subtelnością. Produkty w tym odcieniu doskonale pasują do pomieszczeń, w których znajdują się strefy relaksu i wypoczynku. Kolor ten wspaniale podkreśla biel ścian, nadając wnętrzu elegancji oraz dostojności. Gniazdka i włączniki Aria o barwie écru mogą też odciążyć pomieszczenie, w którym znajdują się ciężkie i masywne meble. Kolorystyka ta pozbawiona jest jednocześnie sztampy i stylizacyjnej nudy.

Czarny metalik

Czarny metalik idealnie pasuje do monochromatycznych, nowoczesnych wnętrz. Elegancja elementów osprzętu elektrycznego w tym kolorze wprowadza do pomieszczeń niepowtarzalny charakter, dzięki czemu stosowane są w wielu wariantach aranżacyjnych. Czarny metalik sprawdza się zwłaszcza w przestronnych miejscach, w których nie występuje ryzyko optycznego zmniejszenia wnętrza.

Poznaj ceny osprzętu i opinie o Ospel Aria

Osprzęt Ospel Aria, dostępny w korzystnych cenach, zbiera bardzo dobre opinie. Użytkownicy doceniają produkty z tej serii za ich niebanalną estetykę, a także praktyczność. Osprzęt ten kompletować można na dwa sposoby – w elementach lub modułach. To pierwsze rozwiązanie pozwala na osoby dobór mechanizmu, klawisza/pokrywy oraz ramki ozdobnej. Zakup w elementach zapewnia ogromną swobodę w konfiguracji unikalnego zestawu kolorystycznego, a tym samym ułatwia optymalne dostosowanie osprzętu do aranżacji pomieszczeń. Zakup w modułach polega natomiast na jednoczesnym wyborze konkretnego mechanizmu oraz ramki.

Cena w Alkan

W ofercie Alkan znaleźć można wiele produktów należących do tej serii, kompletując zestaw stylowego osprzętu elektrycznego za niewielką kwotę. Koszt ramek Ospel zaczyna się już od kilku złotych za sztukę, podczas gdy gniazda, włączniki oraz inne elementy zakupić można w cenie od kilkunastu do kilkuset złotych. Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni elektrycznej Alkan w kategorii produktów marki Ospel z serii Aria.

Potrzebujesz pomocy?