Zamawianie włączników Ospel

Ospel w sklepie online

Ospel w naszym sklepie online to marka, która oferuje szeroki wybór produktów osprzętu elektrycznego. Do szczególnie popularnych artykułów tej polskiej firmy należą wszelkiego rodzaju gniazda i łączniki, zwracające uwagę stylowym designem, uniwersalnością oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Wyroby marki Ospel znacząco wyróżniają się spośród innych modeli osprzętu elektrycznego dostępnych na rynku. Dowiedz się o nich więcej.

Spis treści
Niebanalna estetyka i wysoka trwałość
Gniazda tej marki
Kolekcja Impresja

Czym się wyróżniają artykuły Ospel dostępne w naszym sklepie online?

Ospel w sklepie online Alkan zajmuje szczególną pozycję, co wynika z dużej renomy tej firmy. Wyroby tego uznanego producenta dostępne są na polskim rynku już od kilkudziesięciu lat, dzięki czemu zdobyły zaufanie osób poszukujących wysokiej klasy sprzętu elektroinstalacyjnego. Poza najbardziej podstawowymi łącznikami czy gniazdami natynkowymi i podtynkowymi w ofercie Ospel znaleźć można także bardziej zaawansowane komponenty. Rozwiązania te pozwalają na utworzenie funkcjonalnej instalacji, która doskonale sprawdzi się w każdym domu inteligentnym.

Niebanalna estetyka i wysoka trwałość

Osprzęt elektryczny marki Ospel posiada liczne zalety, które decydują o jego wysokiej klasie. Produkty te zwracają uwagę niebanalną estetyką i występują w różnych wariantach stylistycznych. Za sprawą zróżnicowanej kolorystyki wyroby Ospel można optymalnie dopasować do wystroju każdego wnętrza. Niebanalny wygląd idzie w parze z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość oraz wytrzymałość poszczególnych produktów. Firma wykorzystuje w produkcji tworzywa sztuczne i metale o bardzo solidnych parametrach, jak np. stal nierdzewną Pod tym względem osprzęt Ospel znacząco wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów, wykonanych z taniego i podatnego na uszkodzenia plastiku.

Bezpieczeństwo eksploatacji

Dobrej klasy osprzęt elektroinstalacyjny powinien być nie tylko trwały i estetyczny, ale również bezpieczny w użytkowaniu. Produkty polskiej marki Ospel spełniają wszystkie wymagania obowiązujących norm polskich i europejskich, czego potwierdzeniem mogą być przyznane im certyfikaty. Firma od ponad 20 lat dysponuje odznaczeniem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, dotyczącym bezpieczeństwa projektowania, wytwarzania oraz dystrybucji wyrobów elektrycznych oraz usług obróbki metali czy przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Ospel w sklepie online

Uniwersalne zastosowanie

Poza wysoką jakością produkcyjną i gwarancją bezpieczeństwa wyroby Ospel wyróżniają się także dużą uniwersalnością. Z produktów tej marki z powodzeniem korzystają zarówno indywidualni odbiorcy, jak i firmy instalatorskie realizujące różne prace wymagające zastosowania zróżnicowanych elementów osprzętu elektrycznego. Artykuły Ospel powstają w oparciu o innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają możliwość przeprowadzenia prostej i wygodnej instalacji. Produkty tej polskiej marki nie przypadkiem cieszą się dużym powodzeniem nie tylko na rodzimym rynku, ale również rynkach krajów zachodnio- i wschodnioeuropejskich.

Gniazdka Ospel w sklepie online Alkan

Gniazdka Ospel w sklepie online Alkan mogą tworzyć kompletne zestawy zawierające również łączniki, puszki oraz innych wyroby pozwalające na utworzenie w pełni funkcjonalnej oraz wydajnej instalacji domowej. Produkty te dostępne są w obrębie różnych kolekcji, z których każda wyróżnia się nieco innym designem oraz docelowym zastosowaniem.

W naszej hurtowni znajdziesz te akcesoria w wersji podtynkowej w kolekcjach Ospel As, Ospel Impresja oraz Ospel Aria. Każda z nich zaprojektowana jest w nieco innej stylistyce, dzięki czemu bez wątpienia znajdziesz gniazda, które doskonale wpiszą się w wybraną przez Ciebie aranżację wnętrz.

Ospel Impresja w sklepie internetowym

Ospel Impresja w sklepie Alkan to kolekcja, która pozwala na swobodne wyposażenie domu, biura czy mieszkania w podstawowe artykuły osprzętu elektrycznego. Należą do nich przede wszystkim wtyczkowe gniazda elektryczne, występujące m.in. w wersji pojedynczej i podwójnej, z uziemieniem lub bez, w wariancie potrójnym typu euro czy też gniazda hermetyczne o wysokim stopniu ochrony IP 44. To ostatnie rozwiązanie z powodzeniem sprawdza się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak np. kuchnia czy łazienka. Wysoka szczelność tych komponentów daje gwarancję, że bryzgająca woda nie przedostanie się do wnętrza produktu i nie uszkodzi instalacji elektrycznej. W kolekcji Impresja znaleźć można także pojedyncze i podwójne gniazda telefoniczne, uniwersalne gniazda komputerowe czy też gniazda antenowe różnego typu, dostępne w wersjach przelotowych lub końcowych. Ofertę uzupełniają pojedyncze, podwójne i potrójne łączniki o określonym zastosowaniu, np. schodowe, krzyżowe, świecznikowe czy zwierne.

Ściemniacze, czujniki i regulatory Ospel

W poszczególnych kolekcjach firmy Ospel nie brakuje również bardziej zaawansowanych produktów, takich jak chociażby ściemniacze. Urządzenia te pozwalają na wygodne sterowanie natężeniem oświetlenia, co okazuje się bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem w wielu pomieszczeniach. Ściemniacze zastosować można np. w salonie, sypialni lub innym wnętrzu przeznaczonym do wypoczynku i niewymagającym zbyt intensywnego źródła światła. W ofercie Ospel dostępne są również elektryczne czujniki ruchu i zmierzchu, przeznaczone do połączenia np. z oświetleniem zewnętrznym. Rozwiązanie to pozwala na automatyczne włączanie światła na ganku lub podjeździe po wykryciu ruchu bądź też rozpoznaniu niewystarczającego natężenia światła dziennego. Ofertę produktów z poszczególnych kolekcji Ospel uzupełniają regulatory temperatury, wyposażone w specjalne czujniki przypodłogowe i napowietrzne. Urządzenia te uruchamiają ogrzewanie po wskazaniu temperatury niższej od ustawionej, a także wyłączają je po osiągnięciu pożądanego poziomu ciepła we wnętrzu. Rozwiązanie to sprawdza się jako wygodny termostat, który umieścić można w centralnym miejscu domu i sterować za jego pomocą temperaturą we wszystkich pomieszczeniach.

Ospel w sklepie online Alkan cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Poszczególne wyroby z spełniają wymagania osób, które planują stworzyć w pełni funkcjonalną instalację. Kolekcje Ospel pozwalają na idealne dopasowanie do siebie wszystkich elementów osprzętu, m.in. pod względem wymiarów, kolorystyki czy kształtu. W naszej ofercie znaleźć można nie tylko podstawowe gniazda i łączniki, ale też produkty pozwalające na zdalne sterowanie żaluzjami czy obudowy gniazd multimedialnych. Zapraszamy do zapoznania się asortymentem hurtowni elektrycznej Alkan w kategorii produktów marki Ospel.

Potrzebujesz pomocy?