Oświetlenie Philips

Oświetlenie Philips

Oświetlenie Philips to bardzo szeroka grupa produktów, do której zaliczają się różnego rodzaju źródła światła i oprawy. Firma posiada w ofercie wiele żarówek o rozmaitych parametrach, a także mnóstwo lamp sufitowych, podłogowych czy kinkietów. Producent dostarcza również dedykowane systemy inteligentnego oświetlenia, które pozwalają na efektywne wykorzystanie potencjału nowoczesnych domów i mieszkań. Wiele wysokiej jakości produktów marki Philips znaleźć można w ofercie naszej hurtowni Alkan.

Spis treści:
Charakterystyka marki
Światło ogólne, zadaniowe i akcentujące
Źródła światła i oprawy oświetleniowe
Dlaczego warto?
Zastosowanie w ogrodzie
Oświetlenie uliczne
Inteligentny system oświetleniowy

Czym wyróżnia się oświetlenie Philips?

Oświetlenie Philips można optymalnie dopasować do stylistyki aranżacyjnej pomieszczeń, a także stylu życia domowników. Wybór odpowiednich produktów oraz ich umiejętne połączenie sprawi, że każde pomieszczenie stanie się przytulne, funkcjonalne oraz inspirujące. Takie rozwiązanie pozwala na efektywne wykorzystanie wielu warstw światła, które w jednym wnętrzu stosować można samodzielnie lub wspólnie. W obu przypadkach da się uzyskać wyjątkowo estetyczne, a przy tym praktyczne i wygodne w obsłudze oświetlenie.

Światło ogólne, zadaniowe i akcentujące

Oświetlenie ogólne stanowi podstawę nowocześnie zaprojektowanego systemu. W ofercie marki Philips znajdziesz wiele produktów, które równomiernie rozświetlają całą przestrzeń. Oprawy i źródła tego typu korzystają ze światła rozproszonego.

Żarówki Philips

Inne urządzenia odpowiadają za drugą warstwę, czyli oświetlenie zadaniowe. Emitują one bezpośrednie i skupione światło, które okazuje się nieocenione podczas pracy, czytania, gotowania oraz wykonywania innych czynności. Oświetlenie zadaniowe doskonale sprawdza się do rozjaśniania powierzchni roboczych, takich jak biurka, blaty kuchenne oraz inne obszary wymagające dodatkowego światła.

Za pomocą produktów Philips można też dodatkowo uatrakcyjnić wnętrze. Taką funkcję spełnia oświetlenie akcentujące, które koncentruje uwagę na detalach architektonicznych, dziełach sztuki oraz innych przedmiotach. W każdym pomieszczeniu wykorzystać można nawet kilka warstw światła. Produkty Philips pozwalają na regulowanie poziomu naświetlenia na ciemniejsze lub bardziej nastrojowe, dzięki czemu całą aranżację zaplanować da się jeszcze bardziej funkcjonalnie i komfortowo.

Źródła światła i oprawy oświetleniowe

Aktualna oferta źródeł światła Phillips skupia się przede wszystkim na żarówkach LED, które korzystają z technologii diod elektroluminescencyjnych. Ich zastosowanie zapewnia nie tylko najwyższą jakość świecenia, ale też bardzo dużą ergonomię. Philips oferuje kilka serii żarówek, które da się optymalnie dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników. Źródła światła LED tej marki różnią się zarówno parametrami oświetleniowymi, jak i kształtem, rodzajem gwinta czy zastosowaniem. Na wykorzystanie wielu wariantów żarówek w jednej instalacji pozwala zastosowanie ich w różnych oprawach. Lampy tego producenta również występują w rozmaitych odmianach, takich jak kinkiety, naświetlacze, oprawy sufitowe czy zróżnicowane oprawy do zastosowania na zewnątrz budynków.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie zewnętrzne Philips?

Oświetlenie zewnętrzne Philips to różnego rodzaju oprawy i źródła światła, które opracowane zostały z myślą o zastosowaniu poza wnętrzami budynków. W ofercie marki dostępne są rozmaite klasyczne lampy outdoor, podłączane do standardowego napięcia sieciowego, czyli domowej sieci elektrycznej. Producent przygotował też oprawy zewnętrzne niskonapięciowe, które można podłączyć do praktycznie dowolnego gniazdka zewnętrznego. Takie rozwiązanie zapewnia większą elastyczność projektowania systemu oświetlenia, ponieważ sprzyja swobodzie rozmieszczania poszczególnych punktów świetlnych. Produkty Philips do zastosowań zewnętrznych są wygodne, bezpieczne i gwarantują wyjątkowo nastrojowy efekt luminacji.

Źródła światła do ogrodu

Letnie wieczory sprzyjają pozostawaniu na dworze, przez co odpowiednio oświetlona strefa zewnętrzna domu staje się wspaniałym miejscem spotkań, pikników, przyjęć, grillowania i relaksu. W ofercie Philips dostępnych jest wiele systemów oświetleniowych typu outdoor, które odznaczają się atrakcyjnym wyglądem, wysoką jakością wykonania i dodatkowo niskim poborem energii. W strefie zewnętrznej wykorzystać można różne oprawy Philips, które zapewnią efektywne oświetlenie w późnych godzinach wieczornych. Lampy ogrodowe tej marki zaprojektowane są stylowo i z gustem, a przy tym wykazują dużą odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Za sprawą zastosowania technologii LED oświetlenie to jest wyjątkowo energooszczędne. Zewnętrzne oprawy oświetleniowe tego producenta są też bardzo uniwersalne, dzięki czemu pasują do praktycznie każdego ogrodu. Obok tylnych drzwi lub nad tarasem zastosować można lampę Philips o odpowiednim stopniu ochrony IP, która doskonale sprawdzi się podczas letnich wieczorów. Do oświetlenia ścieżki ogrodowej lub roślinności idealnie nadają się punktowe reflektory wpuszczane w ziemię, a także oprawy stojące. Ich zastosowanie sprawi, że klomb czy sadzawka zaczną prezentować się wyjątkowo efektownie.

Oprawy uliczne

W strefach zewnętrznych zastosować można również oprawy uliczne Philips. Tego rodzaju lampy pozwalają na wzbogacenie infrastruktury miejskiej, a także zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i uczestników ruchu drogowego. Odpowiedni dobór opraw Philips tego typu może w dużym stopniu wpłynąć na estetykę okolicy – zarówno w ciągu dnia, jak i po zapadnięciu zmroku. Lampy zewnętrzne pozwalają na rozjaśnienie ścieżek, chodników, ulic, przejść czy alejek, a także wielu elementów architektury miejskiej. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz wiele produktów tej marki, które spełniają określone standardy oświetleniowe pod względem funkcjonalności czy rozwiązań technicznych. Na uwagę zasługują chociażby oprawy Philips Malaga, które emitują światło o barwie neutralnej bieli i doskonale prezentują się na zewnątrz budynku. Zastosowanie technologii LED sprawia, że lampy te są wyjątkowo energooszczędne, żywotne i jednocześnie wytrzymałe mechanicznie.

Czym jest inteligentne oświetlenie Philips?

Oświetlenie Philips to również produkty, które pozwalają na stworzenie inteligentnego systemu źródeł światła i opraw świetlnych. Rozwiązania te przeznaczone są zarówno dla pomieszczeń, jak i stref zewnętrznych domu. Oświetlenie smart zaprogramować można w taki sposób, aby lampy automatycznie reagowały na obecność domowników. Oprawy wyposażone w czujniki ruchu i zmierzchu uruchamiają się i gasną w sposób zależny od poziomu aktywności w zasięgu detektora lub pory dnia, co sprzyja wygodzie i bezpieczeństwu. Samozapalające światła mogą też symulować obecność domowników w czasie urlopu lub innego wyjazdu, dzięki czemu skutecznie odstraszają intruzów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni Alkan w kategorii produktów Philips.

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Kalendarz adwentowy

SPRAWDŹ CO DZISIAJ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIśMY

Codziennie nowe promocje do 20 grudnia!

Potrzebujesz pomocy?